Norėdami padidinti, paspauskite aukščiau esančią nuotrauką

Prekės aprašymas

imop_logo

Keičia Jūsų požiūrį į valymą!

Susipažinkite su i-mop
Įprasto dydžio valymo mašina išvalanti ten, kur pasiekiama tik grindų šepečiu!

Pastebėjome, kad šiandien 70 procentų visų paviršių vis dar valoma rankomis ar naudojant įprastą grindų valymo šepetį. Tai reikalauja daug laiko, intensyvaus darbo, o rezultatas dažnai nebūna toks, kokio tikimąsi. Klausiate kodėl? Atsakymas paprastas – įprastos valymo mašinos veiksmingos tik didelėse atvirose erdvėse.

Norėdami palengvinti Jūsų darbą mes siūlome visapusiškai sumažintą įprastą valymo mašiną, kuri pasižymi tokiu pat darbiniu pločiu ir ypatingu manevringumu.

Štai ji – i-mop!
Valymo mašina, kuri be jokio vargo padės Jums išvalyti net sunkiausiai prieinamose vietose: po stalais, aptarnavimo zonas, po plautuvėmis, prausyklomis.

Ji vietoje gali apsisukti 180 laipsnių! Be to, i-mop yra lengva, todėl nesunkiai ją galėsite nešti laiptais aukštyn ir žemyn. Šią valymo naujovę galima įkrauti neatidedant į šalį, o ypatingas dizainas leis ją lengvai talpinti sandeliuke.

Perversmas valymo srityje.

Palengvina įprastus valymo darbus! Sukurta atsižvelgiant į tikslinių vartotojų – moterų – nuomonę ir pageidavimus. Akimirksniu visiškai švarios ir sausos grindys.
Valykite ten, kur reikia – lengvai ir greitai.